Dekontaminační rohože

Dekontaminační strhávací vrstvená lepivá antibakteriální polyethylenová rohož pro zachytávání nečistot a kontaminace z bot a koleček vozíků v provozech vyžadujících zvýšené nároky na hygienu. Naše dekontaminační rohože jsou vhodné pro vstupní prostory operačních sálů, filtrů, JIP a laboratoří.

Barevné varianty antibakteriálních dekontaminačních rohoží Sticky Mat by AVMC


Modrá

Modrá je standardní barva pro většinu laboratoří, zdravotnických center, úklidových místností, jednotek intenzivní péče a podobně.


Zelená

Zelená se nejčastěji používá v jídelnách a potravinářském průmyslu a v biotechnologických zařízeních.


Červená a žlutá

Červené a žluté dekontaminační rohože se používají v jaderných elektrárnách a dekominačních zónách.


Bílá

Bílá varianta se používá ve všech průmyslových odvětvích.


Šedá

Šedá varianta se často používá ve výrobním průmyslu, automobilovém průmyslu a leteckém průmyslu.

Pro informace či objednávky využijte

Kontaktní formulář

ESD dekontaminační rohože

Datová centra, jednotky intenzivní péče a další prostředí mohou vyžadovat antistatickou péči dekontaminačních rohoží, aby se vyhly výpadkům elektřiny.

Gumové rámy pro rohože

Nabízíme rovněž i gumové rámy pro strhávací lepivé rohože. Jedná se o unikátní gumové rámy s nájezdovými hranami a prohlubní pro vsazení rohože vyrobené pro místa, kde rohože nemohou být nalepeny na zem nebo všude tam, kde je třeba přemisťovat rohož v průběhu nalepení.

Vlastnosti AV Medical dekontaminačních rohoží


Vysoce efektivní

AV Medical dekontaminační rohože jsou vysoce efektivní, pokud se správně používají, jsou správně aplikované a vrstvy jsou po opotřebování odtrhávány.

Nehazardují se zdravím

AV Medical rohože nehazardují se zdravím ani neobsahují zdravotně závadné materiály. Hodí se k používání na jednotkách intenzivní péče.

ISO certifikát

Všechny AV Medical rohože musí projít ISO standardy kvality certifikovanými normami ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2016 a ISO 13485:2016, které se shodují s celosvětovými standardy.


Extra přilnavé, extra tenké

Kvalita rohože má vliv na správnou funkci. AV Medical aplikuje nejvyšší průmyslové standardy v procesu vývoje dekontaminačních rohoží, což má za výsledek vysokou přilnavost a odolnost vůči prachu, zatímco jsou rohože stále tenké – není tedy fyzicky náročné je instalovat.

Antibakteriální

Všechny AV Medical dekontaminační rohože musí projít rigorozní ISO standardní antibakteriální péčí, která zvýší jejich antibakteriální schopnosti. To je velmi důležité, protože se používají v zdravotnických zařízeních jako jsou nemocnice, laboratoře a operační sály.

Velikosti a rozměry dekontaminačních rohoží


Je možné objednat krabice s 30, 40 nebo 60 vrstvenými rohožemi. Množství rohoží v krabici závisí dle Vašich požadavků.
Po domluvě je možné objednat i jiné, individuální velikosti.

Velikost (palce)16 × 24″18 × 36″18 × 45″24 × 30″24 × 36″24 × 45″24 × 46″36 × 36″36 × 45″36 × 60″
Velikost (cm)60 x 40 cm90 x 45 cm115 x 45 cm60 x 76 cm60 x 90 cm115 x 60 cm114 x 66 cm91 x 91 cm115 x 90 cm152 x 91 cm

Proč nakoupit u nás?


  • Dekontaminační rohože jsou základním a nezbytným prvkem zajišťujícím čisté a bezprašné prostředí. Naše rohože jsou notifikovány státním ústavem pro kontrolu léčiv jako zdravotnický prostředek rizikové třídy I.
  • Účinnost AVMC rohoží je ověřená mnoha zákazníky, kteří je využívají v nejrůznějších prostředích.
  • Mezi klienty, kteří kladou největší nároky na kvalitu patří laboratorní prostředí, operační sály, jednotky intenzivní péče a chemicko-potravinářský průmysl.

Vážíme si důvěry svých zákazníků s nimiž máme dlouhodobé vztahy. Neustále investujeme do kvality svých produktů a do nových způsobů, jak umožnit maximální využití funkce dekontaminačních rohoží. Příkladem toho je třeba produkt gumových rámů, který umožňuje přenositelnost dekontaminačních rohoží nebo jejich použití na netradičních površích.