O společnosti AV Medical

AV Medical se zabývá budováním vlastního generického farmaceutického portfolia, výrobou spotřebního materiálu a dodávkou zdravotnického materiálu do nemocnic.

Rychlé a spolehlivé doručení dekontaminačních rohoží po celém světě

Je možné objednat krabice s 30, 40 nebo 60 vrstvenými rohožemi. Množství rohoží v krabici závisí dle Vašich požadavků. Po domluvě je možné objednat i jiné, individuální velikosti.

dodáváme do 50 zemí po celém světě

dodání obvykle do týdne od potvrzení objednávky

Historie AV Medical

Na trhu působíme od roku 2004. Od začátku působení je naší prioritou spokojený zákazník. Hlavní činností firmy je budování vlastního generického farmaceutického portfolia, výroba spotřebního materiálu a dodávka zdravotnického materiálu do nemocnic.

Zakládáme si na naší rychlosti, servisu a také na osobním přístupu ke každému zákazníkovi.

Od dubna 2011 jsme rozhodnutím Státního ústavu pro kontrolu léčiv držiteli povolení k distribuci léčivých přípravků. Od roku 2013 jsme držiteli rozhodnutí o registraci k léčivým přípravkům.

Produktové portfolio

  • Dekontaminační rohože, které jsou vyrobeny z polyethylenu a doplněny přilnavou složkou, která je napuštěna antibakteriální substancí a zabíjí bakterie. Díky tomuto designu lze snadno odstranit nečistoty z podrážek bot, čímž je zamezeno jejich přenosu do chráněné místnosti. Rohože bývají pokládány před vchody do exponovaných prostor, konkrétně před operační sály, laboratoře, filtry, ale rovněž před jaderné elektrárny a používají se i v průmyslovém odvětví.
  • Medicinské technologie, naše současná specializace je převážně na ortopedii, traumatologii a chirurgii, kde nabízíme kvalitní řešení, dostupná pro všechna zdravotnická zařízení v ČR. Zajišťujeme servis také pro Slovensko.
  • Mezi klienty, kteří kladou největší nároky na kvalitu patří laboratorní prostředí, operační sály, jednotky intenzivní péče a chemicko-potravinářský průmysl.