Movement-náhrada palce nohy

Integra® Movement® Systém

Intraoperativní flexibilita

Náhrada palce nohy od společnosti Ascension zachovává kost. Tento systém nabízí rozhodnutí operatérovi během operace kterou část kloubu nahradit, případně obě najednou. Náhrada palce nohy. Anatomické implantáty, které jsou vyrobeny na artikulačních plochách z CoCr a dříky mají titanový plasma nástřik pro primární osteointegraci. Unikátní cylindrický čtyř kmenový dřík zajišťuje press fit fixaci a anirotační stabilitu.

  • Hemi resurfacing implantáty pro obě strany kloubu palce nohy nabízí skvělou intraoperativní flexibilitu, protože poskytuje řešení v jednom instrumentáriu. Je také možno použít totální náhradu kloubu palce nohy.
  • Obsahuje kanulovaný systém pro snadnější implantaci.
  • Dorsální metatarsální osteotomická pomůcka umožňuje precizní cheilektomii dorzálních osteofytů při implantaci metatarsálního komponentu.
  • Nabízíme také hemi (PH a MT) i totální náhrady.

Dorsální lem metatarsálního implantátu je navržen tak, aby umožnil rozsah pohybu, který minimalizuje vznik dorsálních osteofytů.

V případech, že je flexorový aparát poškozen, anatomická proximální komponenta obsahuje otvory pro šití na plantárně mediální a laterární části implantátu pro umožnění znovu připojení flexorového aparátu.