Partneři medicínských technologií

Zde naleznete soupis našich obchodních partnerů, odkazy na firemní stránky a stručnou charakteristiku jejich činnosti.

3S Ortho

3S Ortho

Společnost 3S Ortho je francouzská společnost zaměřena na vývoj a výrobu inovativních produktů pro ortopedii. Tuto společnost zastupujeme v České a Slovenské republice.

Biomatlante

Biomatlante

Biomatlante je francouzský výrobce specializovaný na syntetické kostní štěpy na kostní regeneraci. Tuto společnost zastupujeme v České a Slovenské republice.

Smith and Nephew

Smith and Nephew

Smith & Nephew plc, také známý jako Smith + Nephew, je britská nadnárodní společnost zabývající se výrobou lékařského vybavení se sídlem ve Watfordu v Anglii. Je mezinárodním výrobcem produktů pro moderní ošetření ran, produktů pro artroskopii, produktů pro traumata a klinickou terapii a produktů pro ortopedickou rekonstrukci.

Stryker

Stryker

Stryker Corporation je americká nadnárodní korporace pro lékařské technologie se sídlem v Kalamazoo v Michiganu. Mezi produkty společnosti Stryker patří implantáty používané při náhradách kloubů a při úrazových operacích; chirurgické vybavení a chirurgické navigační systémy; endoskopické a komunikační systémy; manipulace s pacientem a nouzové lékařské vybavení; neurochirurgická, neurovaskulární a spinální zařízení; stejně jako další výrobky ze zdravotnických prostředků používané v různých lékařských oborech.