AVMC
cz | en
+420 241 773 869
Dobronická 1257
14800 Praha 4
Czech Republic

O společnosti AV Medical

Hlavní činností firmy je vybudování vlastního generického farmaceutického portfolia, výroba spotřebního materiálu a dodávka zdravotnického materiálu do nemocnic.

AV Medical se představuje

Na trhu působíme od roku 2004. Od začátku působení je naší prioritou spokojený zákazník. Hlavní činností firmy je budování vlastního generického farmaceutického portfolia, výroba spotřebního materiálu a dodávka zdravotnického materiálu do nemocnic.

Zakládáme si na naší rychlosti, servisu a také na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Sídlo firmy je v Ostravě, kontaktní kancelář je také v Praze.

Od dubna 2011 jsme rozhodnutím Státního ústavu pro kontrolu léčiv držiteli povolení k distribuci léčivých přípravků. Od roku 2013 jsme držiteli rozhodnutí o registraci k léčivým přípravkům.

Kontaktní kancelář společnosti

AV Medical Consulting s.r.o.

Dobronická 1257

14800 Praha 4 – Kunratice

tel. : +420241773869

e-mail: info@avmc.cz

Kontaktujte nás pokud máte jakékoliv další dotazy

Co nabízíme

  • Dekontaminační rohože, které jsou vyrobeny z polyethylenu a doplněny přilnavou složkou, která je napuštěna antibakteriální substancí a zabíjí bakterie. Díky tomuto designu lze snadno odstranit nečistoty z podrážek bot, čímž je zamezeno jejich přenosu do chráněné místnosti. Proto jsou rohože vhodným řešením všude tam, kde jsou kladeny vysoké požadavky na hygienu. Rohože bývají pokládány před vchody do exponovaných prostor, konkrétně před operační sály, laboratoře, filtry, ale rovněž před jaderné elektrárny a používají se i v průmyslovém odvětví.
  • Medicinské technologie, naše současná specializace je převážně na ortopedii, traumatologii a chirurgii, kde nabízíme kvalitní řešení, dostupná pro všechna zdravotnická zařízení v ČR. Zajišťujeme servis také pro Slovensko.
  • Léčiva. Budujeme portfolio léků té nejvyšší kvality za dostupnou cenu. Naším cílem je nabídnout takové řešení pro pacienty, které ocení jak po stránce zdravotní, tak finanční.

PF 2019

13.12.2018 •

Vážení zákazníci a obchodní partneři, srdečně Vám děkujeme  a přejeme Vám vše nejlepší pro nadcházející rok 2019  

PF 2018

19.12.2017 •

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům a přejeme Vám vše nejlepší do roku 2018

Novinka v medicínských technologiích – BIOARCH subtalární implantát

27.3.2017 •

Milí zákazníci, rádi bychom Vám oznámili, že jsme zařadili do sortimentu medicinských technologií novinku společnosti Wright – BIOARCH subtalární implantát. Tento implantát je velmi šetrný ke kosti, je snadné s ním manipulovat a je kónicky tvarovaný, což zaručuje správnou velikost. Více informací o implantátu nalezenete na našich stránkách BIOARCH subtalární implantát.